MEDIA-TEAM

Wesela

Posiadamy wolne terminy na 2019 rok

Współpraca z namiPrzed weselem

Przed weselem, po ustaleniu terminu i dokonaniu wszystkich formalności nadchodzi okres oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że jest to dość nerwowy okres dla młodych, dlatego staramy się być w tym czasie dostępnymi. W ostatnim tygodniu przed planowanym weselem spotykamy się z młodą parą, ustalamy program, zabawy oraz wszystkie inne szczegóły niezbędne do prawidłowego przebiegu imprezy. Możemy pomóc w przygotowaniu pierwszego tańca, choreografii czy odpowiedniej muzyki.Przebieg wesela

Podczas całego wesela staramy się być w kontakcie z Parą Młodą oraz obsługą sali. Zależy nam żeby impreza przebiegła bez zakłóceń. Podawanie dań musi być zgrane z przebiegiem zabaw i bloków tanecznych. Tradycyjny pierwszy taniec jest ogłaszany po tym jak Młodzi zgłoszą gotowość do rozpoczęcia części zabawowej. Prowadząc imprezę obserwujemy bawiących się gości i w odpowiednich momentach proponujemy dodatkowe zabawy czy konkursy.Oczepiny i zabawy

Podczas imprezy proponujemy gościom różne zabawy. W naszym repertuarze mamy zarówno zabawy popularne, które można zaobserwować na innych weselach, mamy też nasze własne autorskie zabawy, które możemy przygotować na życzenie Młodej Pary. Proponujemy też zabawy integracyjne podczas trwania imprezy. Dbamy o to aby nasze zabawy nie obrażały nikogo z gości. Zakres i tematykę zabaw ustalamy z Młodymi. Na specjalne życzenie możemy zaoferować specjalne pokazy artystyczne.


http://media-team.pl/wp-content/uploads/2018/11/logo_kwadrat_2a.png

Usługi specjalne

Aby wesele miało jeszcze bardziej wyjątkowy charakter, możemy zaproponować Młodym Parom dodakowe usługi związane z dekoracją sali, odpowiednie ustawienie świateł i dodatkowa dekoracja, sprawią że zwykła sala balowa zamieni się w wyjątkowe miejsce.

Pierwszy taniec, to wyjątkowy moment wesela, dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie. Proponujemy pomoc w przygotowaniu choreografii, odpowiedniej muzyki a wszystko to dopasowane do gustu Państwa Młodych.